MŪSU KLIENTI

KLIENTU ATSAUKSMES

Lojalitāte, precīzs izpildījums, elastīgs cenu piedāvājums un visa pamatā - savstarpēja uzticēšanās.
Šie vārdi raksturo The Daily Print, kuri ik dienas lolo un lutina savus klientus ar īpašu attieksmi.

Krista Pesecka

TV raidījuma vadītāja

The Daily Print vienmēr izdara savu darbu izcili! Mums kā komunikācijas aģentūrai ir svarīga kvalitātes kontrole, kura šeit tiek uzturēta ļoti augstā līmenī. Būtiska ir arī spēja iekļauties ārkārtīgi īsajos termiņos un klientorientēta apkalpošana, tāpēc ar The Daily Print komandu sadarbojamies ilgstoši.

OLGA KAZAKA

A.W.OLSEN & PARTNERS

Ikreiz, sadarbojoties ar The Daily Print, esam novērtējuši precīzi ievērotos termiņus un izcilu drukas kvalitāti. Apbrīnojama ir ieinteresētība un rūpība, ar kādu strādā uzņēmuma komanda – jau ticam, ka nav nekas, ko viņi nevarētu izdomāt un realizēt. Paldies!

Sintija Audziša

SKRĪVERU SALDUMI

Mēs vienmēr varam paļauties uz The Daily Print zinošo un atsaucīgo profesionāļu komandu, kas nekavējoties nāks talkā ar visefektīvākajiem risinājumiem. The Daily Print ir īpašs sadarbības partneris un lielisks apliecinājums tam, kā radoša izcilība var kļūt par ikviena uzņēmuma ikdienu!

Andris Kleins

REKLĀMAS AĢENTŪRA GO!AHEAD

Kā mārketinga un komunikāciju aģentūra strādājam ar plašu klientu loku un ikreiz novērtējam iespēju paļauties uz The Daily Print komandu mūsu drukas projektu realizēšanā. Cenas, ātrums, termiņi, kvalitāte un attieksme – nemainīgi visaugstākajā līmenī!

ILZE KLAUŠMANE

REKLĀMAS AĢENTŪRA ESPLANĀDE