DRUKA

Drukas darbi prasa precizitāti katrā izpildes solī, tāpēc, sākot no maketēšanas un materiālu izvēles līdz krāsu paraugnovilkumiem un modernākajām drukas iekārtām, mēs darām visu, lai kvalitāte būtu nemainīgi augstākajā līmenī. Mūsu mērķis – labākie risinājumi, saprātīgas izmaksas un garantēta sadarbība ar nozares vadošajiem pārstāvjiem.

Pateicoties ilggadējai pieredzei, pasūtījumus spējam vadīt no klienta interešu skatpunkta. Mums rūp mūsu klienti un profesionāli paveikts darbs, tāpēc īpašu uzmanību pievēršam saprotamai drukas procesu izskaidrošanai un klientu konsultēšanai visā projekta realizēšanas laikā. Mēs esam pārliecinājušies – vislabākā sadarbība ir savstarpēja uzticēšanās un cieņa.

The Daily Print priekšrocības:

  • Digitālā, lielformāta, ofseta druka
  • Jaunākās paaudzes Xerox un Heidelberg drukas iekārtas
  • EFI / Fiery krāsu kontrole un profilēšana
  • Pantone krāsu simulācija digitāldrukā
  • Lielākas papīra gramāžas kā tradicionāli digitāldrukai
  • Regulāras apkopes un iekārtu kalibrācija

PAPĪRS

Krītots, dizaina, caurspīdīgs, apzeltīts – viss vienā pasūtījumā un tikai 5 eksemplāros?

The Daily Print iespējams ir teju viss, ko klienti vēlas!

Lai piedāvātu plašākās iespējas, sadarbojamies ar lielākajiem papīra piegādātājiem un specializējamies kā lielu tā mazu tirāžu pasūtījumos. Katrs pasūtījums ir unikāls, īpašs un pateicoties mūsdienīgajām tehnoloģijām, profesionālajam sadarbības tīklam un pieredzei, tas tāds arī tiek realizēts.

Lai piemeklētu īstos materiālus, veltām laiku klientiem – parādām, izskaidrojam, testējam un pārliecinoši izvēlamies labāko. Laika gaitā esam attīstījuši realizācijas procesu, uz kuru pilnībā paļaujamies un patiesi lepojamies ar katru paveikto darbu.

PĒCAPSTRĀDE

Pēcapstrāde – ciršana, griešana, laminēšana, folijspiede, sietspiede, rievošana, reljefs, ploterēšana un citi pēcapstrādes veidi – ir viens no atbildīgākajiem posmiem pasūtījuma sagatavošanā. Pēc ieguldītā darba izstrādājot dizainu, piemeklējot īstos materiālus un veicot druku, noslēdzošais solis pieprasa augstu precizitāti un atbildību.

The Daily Print strādājam pēc principa – katrs pasūtījums ir svarīgs un katrs klients – pelnījis labāko servisu. Tas nozīmē – tikai profesionāli darbinieki un modernākās iekārtas, precīza un ātra realizēšana.

STANDARTA DRUKAS IZSTRĀDĀJUMI

REKLĀMAS MATERIĀLI flaeri, bukleti, brošūras, plakāti, kuponi, katalogi, kartiņas, dāvanu kartes, dizaina papīra maisiņi, vobleri
KORPORATĪVĀ IDENTITĀTE vizītkartes, veidlapas, aploksnes, mapes, blociņi, kalendāri, ielūgumi, apsveikumi, goda raksti, diplomi un zīmogi
LIELFORMĀTA DRUKA baneri, kanvas, plakāti, pop-up stendi, roll-up baneri, salonu un veikalu noformējums
ETIĶETES UN UZLĪMES automašīnu un skatlogu aplīmēšana, etiķetes, uzlīmes, uzlīmes ruļļos, termoprinteri, karbona lentas un rezerves daļas.

DIZAINA UN MAKETĒŠANAS PAKALPOJUMI

Nestandarta pasūtījumiem aicinām sazināties ar mums – kopīgi atradīsim labāko risinājumu!

Klientu ērtībai piedāvājam specializētus dizaina un maketēšanas pakalpojumus. Izstrādājam reklāmas materiālu dizainu, uzņēmuma korporatīvo identitāti, radošus un nestandarta risinājumus. Maketējam un rediģējam visa veida drukas darbus, tajā skaitā reklāmas un preses materiālu adaptācijas, bukletus, žurnālus, katalogus un citus izstrādājumus. Sagatavojam failus drukai visām drukas tehnoloģijām.

Bezmaksas piegāde Rīgas robežās.

Par piegādi ārpus Rīgas sazinieties ar savu The Daily Print konsultantu vai rakstiet mums uz
e-pastu dailyprint@dailyprint.lv

Akcijas, īpaši piedāvājumi un lieliskas iespējas ilgtermiņa sadarbībai!

Esiet pirmie, kas uzzina – sekojiet informācijai mūsu Facebook lapā